Pneucentrum Příluky
Průmyslová zóna 02
756 41 Lešná – Příluky

Tel.: +420 776 776 877


Provozní doba:

Po-Pá: 8:00 – 17:00
(Leden - Únor: 8:00-16:00)
(Červen - Srpen: 8:00-16:00)

So: 8:00 – 12:00

Pneuservis

Provádíme veškeré pneuservisní práce na osobní, SUV, OFF ROAD a užitkové vozy do 3,5T. Co jinde považují za nadstandard je u nás samozřejmostí.

Montáž a demontáž pneumatik

Pneuservis máme vybavený špičkovým montážním strojem Guliano S228 Pro. Přezujeme kola s průměrem disku 10“ – 28“. Pro montáž pneumatik na ALU kola používáme speciální celoplastovou montážní hlavu, abychom zamezili poškození laku na discích. Stejně tak používáme montážní páku s plastovou ochranou. Pomocí bočního ramene snadněji namontujeme nízkoprofilové pneumatiky a tím nedochází k jejich namáhání a případnému poškození.

Výměna pryžových (gumových) ventilů

Před montáži pneumatiky na disk měníme vždy pryžový ventil za nový.

Kontrola těsnosti

Každé u nás obuté kolo ponoříme do vodní lázně pro kontrolu těsnosti. Předejdeme tak nepříjemnostem, kdy druhý den najdete auto s prázdným kolem a zrovna v době, kdy nejvíce spěcháte.

Vyvážení kol

Vyvážení kol provádíme na stroji CEMB C72 evo, vybaveným pneumatickým upnutím kola. Síla upnutí je tak stejná u všech vyvažovaných kol, což je velmi důležité pro přesné vyvážení. Tento velmi moderní mikroprocesorový stroj nabízí řadu programů pro snadné a přesné vyvážení klasických a hlavně ALU kol. Při vyvážení kola používáme pouze nové zinkové závaží.

Montáž kol na auto

Kola na Váš vůz lehce přitáhneme pneumatickým utahovákem a následně všechny kola dotáhneme momentovým klíčem.

Balení pneumatik (celých kol)

Pneumatiky, které si odvážíte po přezutí, Vám zabalíme do pytlů k tomu určených. Usnadníme Vám tak přepravu špinavých kol a následnou manipulaci s nimi.

Opravy pneumatik a duší

Pro opravy průpichů a průrazů pneumatik používáme osvědčené materiály firmy REMA TIP TOP.

Ceník

Foto